Pages Menu
Categories Menu

konie na wybiegu

konie na wybiegu

Stworzenie przestrzeni na zewnątrz Medytacja

Badania pokazują, że Amerykanie mają mniej wolnego czasu niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Nasze dżem-opakowany harmonogramy stale sprzecznych zobowiązań umieścić nasze umysły w strasznym wyścigu. W rzeczywistości, brak wolnego czasu jest strzelanie chorób związanych ze stresem przez dach i gwałtownego spadku odsetka ludzi, którzy opisują swoje życie jako „szczęśliwy i wygodne.”

Tak, jak można uniknąć tego losu? Eksperci wskazują, że medytacja może pomóc w odzyskaniu i zapobiegania obu schorzeń psychicznych i fizycznych. Głębokie oddychanie, relaks, refleksji i czas są krytyczne dla naszego ogólnego zdrowia. Być może to wiosna to pora włączyć wszystko wokół, tworząc odkrytym medytacji, aby zachować swoje duchy jasne przez cały rok „rundy!

Oddzielić obszar z domu i zagrodzie: Aby osiągnąć prawdziwy relaks, trzeba usunąć się z codziennych stresogennych. Widząc zlewozmywaka pełne dań nie pomoże umieścić swój umysł na łatwość. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić; można rozpocząć po prostu poprzez umieszczenie ekranów prywatności wokół wydzielony obszar. Korzystanie z pergoli lub altanie na świeżym powietrzu są inne opcje dla przestrzeni całkowicie odkryte. Ale jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie, a chcą korzystać z tego miejsca w miesiącach zimowych, stosując Kryty lub Cabana mogą własnych potrzeb lepiej. Najważniejszą rzeczą jest to, aby stworzyć miejsce, w którym dba i obawy „nie są dozwolone.” Innym sposobem, aby to zrobić, to zainstalować jakiś ogród mostu; W ten sposób można zdecydować, że kiedy przejechać mostem jesteś crossing over w spokojnym miejscu. Starożytne ogrody japońskie i chińskie wykorzystywane zygzakowata mosty ogród przejść do swoich ogrodów, ponieważ wiedza ludowa zasugerował, że złe duchy może podróżować tylko po liniach prostych, a zatem nie będzie w stanie przejść do przestrzeni, jeśli most ogród został zbudowany w wzór zygzakowaty.
Artykuł napisany przez: