Pages Menu
Categories Menu

konie do kupienia

konie do kupienia ALLEN Stare Galleries of Cumbria (BNC) 18 Mężatki nosił czapkę, niebieską płócienny fartuch .., NEB kształcie chodaki z zapięta buty dla lepszego zużycia, maski na uderzania i płaszcz na zewnętrznej zużycia.

2. Spec. Maski tego typu tradycyjnie noszone przez kobiety członków Towarzystwa Religijnego Przyjaciół (Quakers), Armii Zbawienia itp więc: użytkowniczkę tego rodzaju maski.

1848 J. R. BARTLETT Dict. Amerykanizmów S.V., Poke-maski, długa, prosta maski, dużo noszone przez kwakrów i metodystów. 1862 H. Marryat rok w Szwecji II. LVI. 264 Jedliśmy w gospodarstwie .., własność anabaptystów, sektę najliczniejszą w Götland. Nie ma żadnych wątpliwości, że kobiety, by ich wygląd i czarnych spuszczonymi poke-czepce. 1877 sob Obj 12 maja 577/2 W Croydon, Dorking i innych ulubionych zwyczajów przyjaciół, the..broad rondem kapelusze dla mężczyzn i bliskich poke-czepki dla kobiet, mogą nadal być widoczne. 1899 St James ‚Gaz. 17 sierpnia 11/2 Nigdy nie osiągnął przez Kościół, .. lub innych organizacji duchowych, z wyjątkiem być może z „poke czepce” Na rogach ulic. 1902 E. BANKI Autobiogr. Gazeta Dziewczyna 107 Maska Poke i ciemny niebieski strój, co uważałem, że nie będę się aż spędziłem kilka dni bada, co było najlepszym sposobem, aby przyłączyć się do armii. 1945 Musical Q. 31 276 Amish kobiety są łatwo identyfikowane przez ich czepce poke, szale i kompletnego braku ornament w ich stroju. 2000 Sunday Herald (Glasgow) (Nexis) 14 maja 36a Pensylwania Amish w maski na uderzania przechodzi obok, szczęśliwy jako błąd.

Cylinder

konie do kupienia

fa. Cylinder nazwę pierwszej kawy.]

Opera ani kruszyć kapelusz. Cylinder kapelusz również.

1848 Thackeray Bk. Snobów xviii, z jego Cylinder kapelusz i jego mała przeszklonych pomp. a1854 E. FORBES Lit. Artykuły VIII. (1855) 214 Żaden człowiek w Gibus kiedykolwiek dowodził awe publiczne lub prywatne szacunek. 1888 Codzienne Tel. 28 kwietnia 5/2 Składany kapelusz lub zgniatać Cylinder.

Artykuł napisany przez: