Pages Menu
Categories Menu

jazda konna dla dzieci

jazda konna dla dzieci

Co dalej z Internetem

Internet jest naprawdę zmienił sposób działa świat. To zmieniło sposób działania przedsiębiorstw, stworzyła więcej self-made milionerzy następnie co przedtem i sprawił, że świat mniejszy miejsce. Została ona opisana jako najbardziej godne współczesnego postępu od czasów rewolucji przemysłowej.domy z bali całoroczne

jazda konna dla dzieci

Obecnie nie jest szacunkowo 765 milionów osób, które są podłączone do internetu na całym świecie (lub przynajmniej mieć regularne korzystanie z Internetu). Osoby te mają przewidywane wydatki w wysokości 200 mld $. Do roku 2012 oczekuje się, że liczba osób w Internecie wzrośnie do 3 mld euro (ponad 300% wzrostu), tworząc ponad bilion dolarów nowego bogactwa.

jazda konna dla dzieci

Wiele z najlepszych ekspertów przewidują, że następnym ważnym krokiem w Internecie jest coś, co nazywa semantyka. Oznacza, że ??wszystkie bilionów części informacji będą w jakiś sposób połączone w jedną strukturę, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek, aby szybko znaleźć to, czego szukasz. To wydaje się być logicznym krokiem, i jeden, który na pewno się opłaca. Jest również prawdopodobne, że zobaczymy wiele firm typu start-up wejść w centrum uwagi i dokonać rzeczy prostsze dla nas (dużo w drodze, że Google i eBay DID).

Nikt nie może naprawdę przewidzieć, co dalej trampoliny ziemne z internetem ze zbyt dużą dokładnością, ponieważ jest to nadal bardzo dużo w powijakach. Większość ludzi tylko dołączył do internetowej rewolucji w 1990 roku (mniej niż 20 lat temu), więc technologia jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju. Dla porównania, zajęło ponad 60 lat po wynalezieniu prasy drukarskiej, by ludzie mogli pochodzić z numerami stron!

Artykuł napisany przez: