Pages Menu
Categories Menu

jazda konna dla dzieci

jazda konna dla dzieci

Co dalej z Internetem

Internet jest naprawdę zmienił sposób działa świat. To zmieniło sposób działania przedsiębiorstw, stworzyła więcej self-made milionerzy następnie co przedtem i sprawił, że świat mniejszy miejsce. Została ona opisana jako najbardziej godne współczesnego postępu od czasów rewolucji przemysłowej.

jazda konna dla dzieci

Obecnie nie jest szacunkowo 765 milionów osób, które są podłączone do internetu na całym świecie (lub przynajmniej mieć regularne korzystanie z Internetu). Osoby te mają przewidywane wydatki w wysokości 200 mld $. Do roku 2012 oczekuje się, że liczba osób w Internecie wzrośnie do 3 mld euro (ponad 300% wzrostu), tworząc ponad bilion dolarów nowego bogactwa.

jazda konna dla dzieci

Wiele z najlepszych ekspertów przewidują, że następnym ważnym krokiem w Internecie jest coś, co nazywa semantyka. Oznacza, że ??wszystkie bilionów części informacji będą w jakiś sposób połączone w jedną strukturę, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek, aby szybko znaleźć to, czego szukasz. To wydaje się być logicznym krokiem, i jeden, który na pewno się opłaca. Jest również prawdopodobne, że zobaczymy wiele firm typu start-up wejść w centrum uwagi i dokonać rzeczy prostsze dla nas (dużo w drodze, że Google i eBay DID).

Nikt nie może naprawdę przewidzieć, co dalej trampoliny ziemne z internetem ze zbyt dużą dokładnością, ponieważ jest to nadal bardzo dużo w powijakach. Większość ludzi tylko dołączył do internetowej rewolucji w 1990 roku (mniej niż 20 lat temu), więc technologia jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju. Dla porównania, zajęło ponad 60 lat po wynalezieniu prasy drukarskiej, by ludzie mogli pochodzić z numerami stron!

Artykuł napisany przez: