Pages Menu
Categories Menu

konie husarskie

konie husarskie

Szef Shy Horse – Powody głowy nieśmiałość

Zdecydowana większość z czasów, koń jest głową nieśmiały z powodu czegoś człowiek nie zrobił. Jest to reakcja na nauczył bolesnym doświadczeniem. Będąc uderzył w twarz, po uszy drgnęły, przed uderzeniem w głowę liny, bata lub innego obiektu. Nawet zawodnik z szorstkich rąk po uzdę jest może zrobić głowa konia nieśmiały jeśli koń dokonał połączenia między pozwalając na uzdę i są szarpnął się w ustach.

konie husarskie

Ale jak każdy wymijające zachowań ze strony konia, to najlepiej najpierw wykluczyć jakiekolwiek problemy fizyczne. Z jakiego innego konia należy udać nieśmiały? Cóż to może być objawem uzdę źle przylegające. Jeśli uzdę jest zbyt napięty, to naciska na ich sondzie i boli. Źle montażu bit może być winien. Albo taki, który smakuje okropne. Jak się zęby? Czy są one ze względu na zgłoszenia? Czy mają jakieś Spikey ani ostre krawędzie? Lub dowolny zaniku lub ropnie? Teraz do oczu. Słabe wizja może dokonać głowa konia nieśmiała. Oni skakać, ponieważ nie widzą prawidłowo i zaskakuje ich. Pamiętaj też, że koń ma martwe pole tuż przed nim. Zawsze podejść do niego z boku, nie wprost.

konie husarskie

Na uszach. Bites od much, wszy, kleszcze i inne pasożyty w lub na uchu może być bolesne. Brodawki mogą być zbyt. A wtedy nie infekcje ucha. Sprawdź dokładnie na uszy, zwłaszcza, jeśli twój koń wydaje się być bardziej „Ucho nieśmiały” niż „głowy nieśmiałym”. Jest to pomocne wiedzieć, czy twój koń nigdy nie miał żadnej z powyższych. Czasami po prostu pamięć ukąszeniu lub infekcji, nawet jeśli ona wyjaśniona, będzie trzymać głowę konia nieśmiała.

A ostatnio wszystkich, jeśli żaden z powyższych pasuje, chiropraktyka korekta może być rozwiązaniem. Jeżeli szyja jest obecnie za sprzedaż mieszkań Lublin uszami, twój koń może mieć ból głowy szaleje i słusznie nie chce być dotykana.

Artykuł napisany przez: