Pages Menu
Categories Menu

konie belgijskie

konie belgijskie

Online Family Tree Maker za darmo

Badanie drzewa genealogiczne został ostatnio spopularyzowany przez serialu, Rodzinne sekrety gwiazd. Spektakl ma wielu ludzi, zastanawiając się, gdzie one rzeczywiście pochodzi. Chociaż różne programy drzewo genealogiczne może kosztować sporo pieniędzy. Na szczęście, nie jest wolne oprogramowanie online Family Tree Maker.

Myhertiage.com – Ta strona jest jedną z najbardziej popularnych darmowych stronach genealogicznych. Zawarte w pakiecie podstawowym, wolny jest standardem wyszukiwania genealogia, http://ctpb.szczecin.pl drzewo budowniczy i stron rodzinnych. Podstawowy program pozwoli Ci zbudować drzewo genealogiczne do 250 osób i 250 MB. Można także zbudować podstawową stronę rodzinnego. Jest to prosta strona internetowa budowniczy, który poprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Można także dodawać zdjęcia do udostępnienia.

Familyecho.com – To uproszczone strona może pomóc zbudować i wydrukować genealogii. Nie ma wbudowany silnik wyszukiwania genealogii. Jednak znajduje się lista zasobów genealogicznych w tym linki do różnych stron internetowych, które mogą pomóc. Strona jest całkowicie darmowy i jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć z małych drzew rodzinnych.

Geni.com – Geni jest bardziej szczegółową stronę. Można zbudować swoje drzewo gemology i zaprosić krewnych do współpracy i aktualizowania drzewa dalej. Można też szukać odkryć nowe i dalekich krewnych. Jest zdjęcia i możliwości udostępniania wideo, jak również. Istnieje również kalendarz, który będzie wysyłać przypomnienia o rocznicach rodzin i urodzin. Funkcja pomocy jest obszerna, a tam są grupy dyskusyjne, aby uzyskać pomysły z innymi użytkownikami.

Artykuł napisany przez: