Pages Menu
Categories Menu

konie ardenskie

konie ardenskie

Sure Fit Slipcover Porady – Czego szukać w Sure Fit narzuty

Od pierwszego gospodyni spojrzał na jej brudnej tapicerowanych bryczką lub krześle i pokręciła głową z rozpaczy, ktoś poczynił slipcovers. Narzuty zaczynał jako rzut mebli, rolki dopasowania lub kontrastujące tkaniny, która została po prostu „rzucony na” tapicerowanym meblu.

Nowoczesne slipcovers Sure Fit są zdejmowane osłony tkaniny, które mogą być nasuwane na krześle lub kanapie chronić zużycia tapicerki i łzy. Później narzuty zostały ręcznie wykonane przez profesjonalnych szwaczek i tapicerka. Slipcovers jak te były „dostosowane” lub wykonane na zamówienie i często trzeba było długo czekać, aby szyć i były bardzo drogie do wykonania.

Jednak w 1960 roku nowy rodzaj narzuty z „gotowych” zaczął dominować na rynku. Gotowe narzuty to taka, która jest produkowana maszyna zamiast wyłącznie ręcznie. A od 1997 Sure Fit jest jednym z liderów w branży. Sure Fit ma wiele różnych rozmiarach, stylów i oferuje kilka semi-niestandardowe wyposażone wzory narzuty.

konie ardenskie

Sure Fit narzuty Montaż Porady

Ale slipcovers zaczęła spadać na popularności, ponieważ pierwsi twórcy gotowe po prostu nie posiadają technologii lub projektu umiejętności, aby slipcovers pasowały. Wszyscy pamiętamy te stare narzuty ze wszystkimi torbami, zagięć i fałd tkaniny!

Ale renomowanych firm, takich jak narzuty Sure Fit (stąd jego nazwa) zaczął projektować okładki, które mogą być montowane przy użyciu łatwy w obsłudze system, który posiada obudowę w miejscu regulacji. Sure Fit narzuty wykonana jest z materiałów, które mają wystarczającą elastyczność, aby ciasno Mold kształt bazowego meble, ale nie tworzy zmarszczki i nierówności i grudek.

Jednak w celu uzyskania odpowiednich slipcovers Sure Fit for kanapie lub krześle, trzeba nauczyć pasujące do Twojego stylu mebli do pokrowców Sure Fit, które chcesz.

Artykuł napisany przez: